2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
برپایی جشنواره سلامت در جنوب شهر همزمان با هفته ملی سلامت
ایجاد شده توسط : adminnews در 04/18/2017 11:47:03 ق.ظ

همزمان با هفته ملی سلامت خدمات سلامت محور در قالب برپایی جشنواره در بوستان 22 بهمن منطقه 19 ارائه می شود.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، پیمان قربانی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در ابعاد چهارگانه سلامت (اجتماعی، روانی، معنوی و جسمی) در بخشهای جداگانه برگزار و دارای 25 غرفه است.

وی افزود: این غرفه ها به انجمن دیابت، مرکز بهداشت جنوب شهر، تفریحات ورزشی ویژه آقایان و بانوان، مشاوره روانشناسی، تفسیر نقاشی، ستاد مدیریت بحران، آتش نشانی، ترافیک، مدیریت پسماند ،محیط زیست، کلینیک گل وگیاه، عرضه محصولات ارگانیک، انجمن معتادان گمنام، هلال احمر، طب سنتی،مرکز فرآموز ، اوتیسم ، معرفی کانون های سلامت محور، رادیو سلامت، مشاوره مامایی، معرفی و عرضه محصولات سلامت محور و تغذیه اختصاص می یابد.
قربانی ادامه داد: این جشنواره با برپایی استیج برنامه های شاد و زنده شامل برنامه های کودکانه، اجرای گروه هنری و برگزاری مسابقه و ... همراه خواهد بود.
شهردار منطقه ارائه خدمات سلامت محور به محلات محروم را از دیگر برنامه های مناسبتی هفته سلامت اعلام و بیان کرد: این خدمات یکشنبه مورخ 03/02/96 در سراهای محلات نعمت آباد و دولتخواه جنوبی، دوشنبه 04/02/96 در سرای محله شهید کاظمی و مساجد صاحب الزمان و حضرت ابوالفضل (ع) و چهارشنبه 06/02/96 نیز در مسجد سید الشهدا ارائه خواهد شد.
به گفته قربانی یکی از ویژه برنامه های هفته سلامت بازدید از منازل سالمندان و پدران و مادران شهدا و آسایشگاه کهریزک است که با عنوان برنامه «همدلی» همراه با ارائه خدمات پزشکی انجام می شود.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر