2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
فعالیت‌های مؤثر و ماندگار در خدمت‌رسانی اجتماعی
ایجاد شده توسط : adminnews در 04/17/2017 10:23:07 ق.ظ

رضا قدیمی در جلسه بررسی بودجه سازمان در حوزه حمایت‌های اجتماعی از خرید و تجهیز اتوبوس ایدز و توسعه مراکز پرتو خبر داد.


به گزارش «تهران سما» مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی در سال گذشته،برنامه‌ریزی و هزینه کرد بر اساس انجام فعالیت‌های مؤثر و ماندگار برای این سازمان را در سال جدید به‌عنوان یکی از اهداف مهم برشمرد.


قدیمی از راه‌اندازی و تجهیز اتوبوس ایدز در سال جدید خبر داد و این موضوع را یکی از اهداف اصلی در حوزه معاونت حمایت‌های اجتماعی برشمرد و عنوان کرد با توجه به اهمیت موضوع ایدز و شناخت نسبی اما همراه با ترس نسبت به این موضوع در بین جامعه، راه‌اندازی این سیستم می‌تواند کمک شایانی به شناخت بهتر و دقیق‌تر و آگاهی بیشتر شهروندان داشته باشد.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به موفقیت‌های کسب‌شده در خصوص کودکان محروم از آموزش‌های اجتماعی، نگاه ویژه به مراکز پرتو و توسعه این مراکز را در حوزه خدمات‌رسانی و مکانی در سطح مناطق دارای مراکز را یکی از مهم‌ترین اقدامات این معاونت در سال جدید اعلام کرد و عنوان نمود تلاش برای ارتقاء و پیشرفت این کودکان یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی سازمان است.

قدیمی استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها را در این حوزه بسیار حائز اهمیت برشمرد و تلاش همه معاونت‌ها برای جلب حمایت و مشارکت این گروه‌ها را در جهت رسیدن به اهداف سازمانی خواستار شد.

بررسی و پیگیری برای راه‌اندازی مهدکودک شبانه‌روزی و اقدام ویژه در حوزه مدد سراها نیز از دیگر پروژه‌های تعریف‌شده برای معاونت حمایت‌های اجتماعی در سال 1396 است.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر