2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
پنجمین ساختمان شمال تهران به انرژی های تجدید پذیر مجهز شد
ایجاد شده توسط : adminnews در 04/16/2017 02:20:34 ب.ظ

با هدف حفظ محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی، سوله مدیریت بحران شهرداری منطقه یک به عنوان پنجمین ساختمان در شمال تهران به سیستم انرژی های تجدید پذیر مجهز شد.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، آسیه اقدسی مدير واحد محيط زيست و انرژي شهرداری این منطقه با بيان خبر فوق اظهار داشت: آماده سازی و تجهیز ساختمان انرژی سوله مدیریت بحران این منطقه در طرح استقبال از بهار این اداره قرار داشت که با اقدامات انجام شده مراسم افتتاح این ساختمان با حضور دکتر محمد مهدی گلمکانی رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ، مدیریت شهری و محیط زیست منطقه یک و مناطق 22 گانه شهر تهران و... یکشنبه 27 فروردین ماه در سوله مدیریت بحران ازگل برگزار شد.

وی گفت: شهرداری منطقه یک به عنوان پیشرو در زمینه استفاده از انرژی های نو به خصوص انرژی خورشیدی با دارا بودن 5 نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس واقع در ساختمان های انرژی های تجدید پذیر در بوستان نیلوفر،ساختمان ناحیه دو شهرداری منطقه یک ، موزه دارآباد و ستاد مدیریت بحران همواره سعی در اجرای الگوهای صحیح مصرف دارد.
وی افزود: نیروگاه خورشیدی سوله مدیریت بحران ازگل در نوع متصل به شبکه بوده و در حدود 18 مگاوات ساعت در سال انرژی برق تولید کرده و از تولید بیش از 10 تن دی اکسید کربن جلوگیری می نماید، تعداد پنل های این نیروگاه 40 دستگاه با ظرفیتی معادل 250 وات برای هر پنل و انواع سیلیکون تک کریستالی است.
اقدسی گفت: به منظور تامین بخشی از روشنایی محوطه پارکینگ ساختمان، 3 دستگاه توربین بادی 160 واتی متصل به 3 باطری 12 ولت نیز نصب شده است، منجر به روشن کردن 3print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر