2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
معرفی کتاب « تست نفوذ وب» در اولین کارگاه تخصصی«تازه های IT »
ایجاد شده توسط : adminnews در 04/15/2017 10:48:01 ق.ظ

اولین کارگاه تخصصی « تازه های IT» با معرفی کتاب «آموزش کاربردی تست نفوذ وب»، دوشنبه 28 فروردین ساعت 17 با حضور مولف کتاب در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، در این کارگاه علیرضا عظیم زاده میلانی مولف کتاب «آموزش کاربردی تست نفوذ وب»، ضمن معرفی کتاب به آموزش نرم افزار مربوط به آن می پردازد.

کتاب «آموزش کاربردی تست نفوذ وب» توسط انتشارات پندار پارس منتشر شده است و به موضوعاتی چون: حمله به برنامه‌های کاربردی وب و مقابله با حملات تحت وب می پردازد. فرض مؤلف کتاب بر این است که مخاطب به عنوان یک علاقه‌مند در یادگیری مفاهیم عملیاتی دوره «تست نفوذ وب»، پیش‌تر با مباحثNetwork+، Linux(LPIC1/Essentials)، Programming و Security+ آشنا شده است و اکنون می‌خواهد با موضوعات جدیدی در دنیای وب آشنا شود. مطالب این کتاب به‌صورت کاملا گویا، همراه با تصویر و آخرین تغییرات در ابزارها تشریح شده است که نیاز علاقه‌مندان را برای یادگیری دوره «تست نفوذ وب» تا سطح بسیار خوبی بر طرف می‌کند. همچنین در نگارش این کتاب، اطلاعات فنی و تجربی بسیاری که برای یادگیری آن نیاز به چندین ماه تجربه می‌باشد نیز گنجانده شده است.
علیرضا عظیم زاده میلانی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر و نرم افزار است. وی دارای مدرک دوره‌های تخصصی Security, CCNA, CEH از مؤسسه سایبرتک تهران و متخصص در LPIC، Wifu، IDS، Programming RHCSA و linux fire wallsاست و تاکنون برگزار کننده و سخنران سمینارهای علمی درباره راهکارهای نفوذ و مقابله با تهدیدها درشبکه‌ها در نقاط مختلف کشور بوده است و تألیفات زیادی در حوزه کامپیوتر به نام ایشان ثبت شده است.
حضور در این برنامه آزاد و رایگان است.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این برنامه به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر