2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
قابلیت تامین واگن مترو سایر کلانشهرهای کشور را داریم
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/15/2017 12:14:01 ب.ظ

مدیرعامل شرکت مترو تهران با بیان این که شرکت واگن سازی تهران تنها شرکت واگن سازی کشور است که همچنان فعالیت می کنند، گفت: در حال حاضر قابلیت تامین واگن های مترو سایر کلانشهرهای کشور را نیز داریم.


به گزارش خبرنگار «تهران سما» هابیل درویشی، در مراسم تست گرم خط ۷ مترو و بهره برداری از ۵۹ واگن مترو اظهار کرد :امروز تست گرم خط ۷ مترو به عنوان یکی از مشکل ترین خطوط مترو انجام شد و این خط آماده مسافرگیری است. نصب پله های برقی نیمه میانی خط و ۷ ایستگاهی که آماده بهره برداری است، در مراحل پایانی قرار دارد.

وي تاكيد كرد:۵۹ واگن مترو وارد خطوط مترو می شود. شرکت واگن سازی تهران تنها شرکت واگن سازی کشور است که همچنان فعالیت می کنند و سایر کارخانه ها تعطیل شده است.
به گفته درويش، در این کارخانه کارگران و تکنیسین ها در دو شیفت کاری هفته ای یک رام قطار را تولید می کنند و الان قابلیت تامین واگن های مترو سایر کلانشهرها را داریم.
وي تصريح كرد:شرکت واگن سازی تهران ضمن تامین واگن های مورد نیاز تهران، واگن های مترو مشهد را نیز دارد.
به گفته مدیرعامل مترو تهران، ارائه فاینانس های داخلی از سوی بانک شهر به توسعه خطوط باقیمانده و تامین تجهیزات سرعت می بخشد.
درويش خاطر نشان كرد:امسال در حوزه توسعه مترو ۶۰۰۰ هزار میلیارد هزینه شده است. وی همچنین تاکید کرد: سیستم بانکداری در کشور به جای اینکه مولد و حمایت کننده از تولید و صنعت باشند؛ تنها فعالیت های بیزینسی انجام می دهند.
وي افزود:بانک شهر توانست این رویکرد را در سیستم بانکداری منفعل  کشور تغییر دهد و با حمایت های مالی و معنوی توانست پروژه مترو را در تهران به سرانجام برساند.
به گفته مدير عامل شركت متروي تهران تست سرد فرودگاه بین المللی امام نیز انجام شده است و بعداز تعطیلات عید نوروز تست گرم و مسافرگیری این خط نیز انجام می شود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر