2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
ساعت کار میادین میوه و تره بار منطقه 7 افزایش می یابد
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/14/2017 12:05:33 ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 گفت: ساعت کار میادین میوه و تره بار این منطقه در روزهای پایانی سال با هدف ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان افزایش می یابد.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، محمدعلی شعبانی با اشاره به افزایش تقاضای شهروندان برای تامین مایحتاج خود در روزهای پایانی سال، تصریح کرد: میادین منطقه از تاریخ بیست ویکم تا يکشنبه بیست و نهم اسفند ماه  به صورت يکسره از ساعت 7:30 تا ساعت 21 فعال است و روز 30 اسفند نيز ميادين و بازارهاي ميوه و تره بار تا ساعت 12 آماده ارائه خدمات ويژه به شهروندان خواهند بود.
وی در ادامه تصریح کرد: روزهاي سوم و چهارم فروردين نيز ميادين ميوه و تره بار منطقه  به صورت نيمروز از ساعت 8:30 الي 13 فعاليت خواهند داشت.
به گفته معاون شهردار منطقه 7 شهروندان مي توانند از پنجم تا دوازدهم فروردین ماه از ساعت 8 الي 13 به بازارهاي ميوه و تره بار مراجعه کرده و مايحتاج مورد نياز خود را تهيه کنند.
وی با اشاره به دیگر اقداماتی که در طرح استقبال از بهار در اداره ساماندهی منطقه  انجام می شود، یادآور شد: شستشو و نظافت محوطه میادین و سایبانهای واحدهای عرضه میوه در میادین از اقذامات ویژه ای است که با توجه به حجم مراجعات شهروندان جهت خرید میوه در ایام پایانی سال توسط اداره ساماندهی با هماهنگی اداره خدمات شهری منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته وی بهسازی وضعیت ظاهری کیوسکها، کاهش مزاحمت های صنفی و جلب آسایش مردم از طریق صدورآراء جدید و پیگیری اجرای آراءبند 20، برپایی ایستگاه اطلاع رسانی مدیریت جانوران مضر شهری، افزایش ساعات عملیات امر کنترل ومبارزه با موش و توزیع تله چسبی و کتابچه آموزشی از دیگر اقدامات اداره ساماندهی در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر