2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
ورود 59 واگن جدید به ناوگان ریلی
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/14/2017 10:53:27 ق.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از دو تحول ترافیکی پایتخت همزمان با ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و در آستانه سال نو خبر داد و گفت: اولین اتفاق مربوط به تست گرم خط 7 مترو با حضور شهردار محترم تهران در بخش میانی این خط حد فاصل ایستگاه میدان محمدیه تا ایستگاه شهید نواب صفوی است.


به گزارش «تهران سما» به نقل از روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، دكتر مازیار حسینی افزود: خط 7 مترو، عمیق ترین خط متروی تهران است که از زیر تمام خطوط مترو رد می شود و به طول 30 کیلومتر و با 22 ایستگاه از جنوب شرق تهران در محدوده ورزشگاه تختی آغاز می شود و به میدان بوستان در سعادت آباد در شمال غرب می رسد.

وی با اشاره به این که همزمان با انجام تست گرم خط 7 مترو، دومین اتفاق مربوط به بهره برداری از 59 دستگاه واگن جدید مترو است که در کارخانه واگن سازی متروی تهران و از سوی صنعتگران داخلی ساخته شده اند، خاطرنشان کرد: با ورود این واگن های جدید به تعداد حداقل 8 رام قطار مترو، روزانه 200 هزار سفر به ظرفیت ناوگان ریلی تهران اضافه می شود.
گفتنی است آغاز به کار واگن های جدید مترو بعد از انجام تست گرم خط 7 مترو، طی مراسم ویژه ای صبح چهارشنبه 25 اسفند در محل کارخانه واگن سازی متروی تهران برگزار می شود.  

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر