2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
ده هزار متر مربع فرش گل زینت بخش منطقه دو
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/14/2017 10:53:15 ق.ظ

شهردار منطقه دو از اجرا و پهن شدن ده هزار مترمربع فرش های گل در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سطح منطقه خبر داد.


به گزارش «تهران سما» به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیزاله نظری با اعلام این خبر گفت: در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در سطح منطقه  فرشهای گل گسترده می شود تا زینت بخش محلات منطقه باشد و این فرشهای گل هدیه مدیریت شهری منطقه به شهروندان در قالب اجرای طرح استقبال از بهار خواهد بود.

نظری گفت : با توجه به وجود جاذبه های گردشگری منطقه اي و فرا منطقه اي و حضور شهروندان در ایام نوروز در این نقاط ، 15 نقطه از نقاط مختلف منطقه گلهای فصلی فرش شد و شهروندان میتوانند از زیبایی این فرشهای گل بهره مند شوند.
وی افزود: در روزهای آتی و در ادامه طرح استقبال از بهار تعدادنقاط فرش گل در سطح منطقه افزوده خواهد شد و در مجموع این فرش گل به متراژ ده هزار متر مربع برای استقبال از شهروندان در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و نوروز گسترده خواهد شد.
وی گفت :این فرش های گل در بزرگراه های یادگار امام (ره) ، شهید چمران ، شهید همت ، شهید حکیم غرب به شرق ، نیایش ،شهید شیخ فضل اله ، شهید اشرفی اصفهانی و در محورهای اصلی مانند بلوار ایوانک دادمان، تقاطع فرحزادی نیایش ، خیابان بوعلی ، تقاطع پردیسان و یادگار امام (ره) بلوار فرحزادی و بلوار خوردین در حال اجرا می باشد که جلوه ی خاصه  بصری به منطقه خواهد داد.
وی در پایان تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار پیاز لاله نیز با رنگ ها و اشکال متنوع در میادین و خیابان های اصلی و فرعی سطح منطقه کاشت شده است .

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر