2017/09/26 - سه شنبه 4 مهر 1396
نمایش خبر
فاز اول پروژه برج طغرل به زودی آماده بهره برداری می شود
ایجاد شده توسط : adminnews در 03/14/2017 08:51:22 ق.ظ

مدير عامل سازمان عمراني مناطق اعلام كرد: فاز اول مجموعه برج طغرل تابستان ٩٦ به بهره برداري خواهد رسيد. 


 

 


ناصر وهاب زادگان در گفت و گو با خبرنگار تهران سما با تشریح عملیات اجرایی پروژه در دست احداث مجموعه برج طغرل، اظهار کرد: مجموعه طغرل به پیشرفت فیزیکی 66 درصد رسیده و بخشی از پروژه شامل بلوک های A و Bبه زودی آماده تحویل خواهد شد و پیش بینی می شود در صورت تامین منابع مالی تا اواخر تابستان سال آینده آماده بهره برداری شود.
وي افزود:اجرای طرح با سرعت و دقت در حال پیشرفت می باشد و در حال حاضر کار در سالن اصلی آمفی تئاتر و سالن های سینما در حال اجرا می باشد، عملیات محوطه سازی و سنگ فرش، کرتین وال، نمای اسپایدر و ... نیز از عمده ترین کارهای در دست اجرا می باشد.

مهندس وهاب زادگان همچنین گفت: با ادامه همکاری ها با میراث فرهنگی در جهت حفظ آثار باستانی کشف شده، با تغییر نقشه بلوک C و مسقف سازی قسمت های مذکور، امکان بازدید از آثار در آینده میسر خواهد شد.

وهاب زادگان خاطر نشان كرد : پروژه مجموعه برج طغرل دارای کاربری فرهنگی، آموزشی و تجاری است و امید است با افتتاح و بهره برداری از این پروژه، مجموعه به قطب فرهنگی و گردشگری منطقه تبدیل شود.”
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق با توجه به انجام موفقیت آمیز ممیزی نهایی و اخذ مدرک سیستم مدیریت ISO 14001، موارد زیست محیطی پروژه برج طغرل را اینگونه بیان کرد: “این مجموعه جزء پروژه های الگو و نمونه بر اساس الگوی مصرف و فضای سبز می باشد و جزءساختمان های سبز و دوستدار محیط زیست است. این پروژه در مبحث فضای سبز از بام سبز و گیاهان قابل کشت روی بام بهره خواهد برد که بام سبز خود باعث کنترل مصرف انرژی خواهد شد. در فضای سبز محوطه نیز گونه های مختلف بخصوص گیاهان بومی بر اساس کارشناسی استفاده می شود.
وي تاكيد كرد:در این پروژه در قسمت آب و فاضلاب با ارتباط با اگوی شهری، در قسمت پسماند با تفکیک و جداسازی زباله های قابل استفاده مجدد و بازیابی خواهد شد.”
به گفته مدير هامل سازمان عمراني مناطق پروژه مجموعه فرهنگی و هنری برج طغرل با زیر بنای 28131 مترمربع در زمینی به مساحت 41500 مترمربع در خیابان نبی پور منطقه 20 و همجوار با برج تاریخی طغرل توسط سازمان عمرانی مناطق در حال ساخت است.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر